Štěňata

 Nabídka štěňat :   i

Vrh  “ W “ nar. 5. února 2023, 3 pejsci,  8 feneček     matka Heidy Irluka , otec  Hunter v. Pallas Athene, pěkný a samostatný porod, Heidy o štěňata velmi pečuje, s kojením pomáhají tetičky, takže 10dkg  denní přírůstky nejsou výjimkou.

Vrh “ X „  nar. 9.února 2023 se narodila 1 fenečka                  matka  Esmee v.Pallas Athene zvládla porod na jedničku , velmi pěkná holka, samozřejmě velká hned po narozeni, no bude to asi naše princezna. Je škoda, že je sama, ale i zkušený chovatel někdy nezvolí ten správný  den pro krytí. Nelze nepřipomenout její původ, rodiče i prarodiče na světových výstavách ve špici plemene německý ovčák, také sourozenci usilují o titul světových vítězů. Z kvalitního chovu pochází i otec štěňat Wait v. Haus Tchorz.

Vrh  “ Y „  nar. 11.února 2023,  2 fenečky,  1 pejsek  matka  Xerentýna Irluka a  otec Wait v. Haus Tchorz Xerentýna již dala několik velmi pěkných odchovů, povahově vyrovnaných jedinců. Těšíme se i na tyto tři malé uličníky, jsou z těchto uvedených vrhů nejmladší, ale snaha dohonit vrhy W a X je veliká. Každodenní záznamy o přírůstcích to dokládají. Všichni mají barevné oboječky, identifikace jasná a co hlavně, maminy respektují svačinkové návštěvy.

Všechny vás, co jste projevili zájem, vedeme v evidenci , potvrzené rezervace  jsou platné…

Chovatelská stanice německých ovčáků IRLUKA